Допомога від держави за знищене майно

diya gerb diya logo

єВідновлення

advantages

Krona Park II: Інновації та Комфорт у Кожній Деталі

Krona Park II – це не просто будівля, це житло, в якому втілені передові технології. Від унікальних будівельних матеріалів, що забезпечують енергоефективність, до інтелектуальних систем управління, які забезпечують вашу зручність та безпеку – ми дбаємо про кожну деталь, щоб ваше життя було якісним та сучасним.

reword

ЖК Krona Park II лауреат щорічної професійної премії «Український Будівельний Олімп» у номінації «Екологічне житло нового покоління»

reword

ЖК Krona Park II переможець у номінації «Житловий комплекс бізнес-класу в передмісті Києва»

 • 6

  будинків введено в експлуатацію

 • 60 000

  м² житла

 • 630

  щасливих сімей

 • 18

  років досвіду

Інфраструктура

genplan
location

ЛОКАЦІЯ

Krona Park II зводиться в розвиненому центральному районі Броварів. Поряд з комплексом розважально-торговельний центр з великим мережевим супермаркетом, кав'ярні, магазини та сервіси, що знаходяться на перших поверхах заселеного ЖК «Лісовий квартал». До послуг найменших мешканців дитячий садочок «Казка».

architecture

АРХІТЕКТУРА

Другий «сезон» житлового комплексу Krona Park матиме оригінальну архітектуру з каскадною поверховістю будинків. Продумана квартирографія дозволить обрати зручні планування для реалізації будь-яких дизайнерських рішень. Використання природних кольорів та матеріалів в оздобленні фасадів гармонійно впишуть комплекс у канву містечка.

infrastructure

НАПОВНЕННЯ

Krona Park II матиме повноцінну внутрішню інфраструктуру, яка задовольнить потреби всіх мешканців комплексу — як дорослих, так і маленьких. В комерційних площах на перших поверхах розмістяться магазини, кав'ярні, аптеки, дитячі студії тощо. А за комфортне зберігання особистого транспорту відповідатиме наземний багаторівневий паркінг.

originaly

САМОБУТНІСТЬ

Безпечна територія проєкту Krona Park II стане повноцінним громадським простором з різноманітними опціями та можливостями. Завдяки продуманій концепції зонування комерційних та соціальних об'єктів тут буде зручно жити, відпочивати, навчатися, займатися шопінгом тощо. Поєднувати комфортне життя з ефективним побутом можливо, якщо ти живеш в Krona Park II!

Планування квартир

Контакти

Контакти

+38 (044) 500-40-40

Офіс продажу:

м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A

Пн. - Пт.: 09:00 - 19:00

Сб.: 10:00 - 17:00

Нд.: 10:00 - 16:00

залишити заявку

Krona Park II

Новобудови в Броварах Krona Park II – новий житловий комплекс бізнес-класу, що зводиться в екологічно чистому куточку Київської області.

Поєднання прогресивного проекту, передових будівельних технологій, сучасних інженерних рішень і натуральних матеріалів вигідно відрізняє його від багатьох ЖК цього сегмента ринку. Його переваги доповнюють якісна інфраструктура, близькість до столиці та розвинена транспортна мережа міста. Крім того, його відмітною особливістю є нестандартні архітектурні ідеї, що інтегрують сучасний житловий простір у мальовниче навколишнє середовище класичного передмістя. Стати власником квартири від забудовника у Броварах – означає позбавитися шуму, стрімкого трафіка та загазованого повітря, характерних для перенаселених мегаполісів, при цьому забезпечивши собі гідний рівень життя. Також переїзд до цього столичного сателіта, що динамічно розвивається, – це можливість опинитися поряд із природою, дотримуючись сучасних екотрендів. Krona Park II і Бровари нададуть своїм жителям повсякденний комфорт, дозволяючи придбати надійне, якісне та затишне житло європейського рівня.

...

Нерухомість бізнес-класу в м. Бровари

Нерухомість у Броварах останнім часом користується все більшою популярністю, що пояснюється постійно зростаючим рівнем життя в цьому столичному сателіті. Він пропонує всі переваги розвинених мегаполісів, зберігаючи автентичність тихого, спокійного та затишного невеликого передмістя. Поліпшення інфраструктури без завдання шкоди природному мікроклімату робить це місто зразком балансу натуральності та технологічності, вельми необхідного сучасній людині.

Важливий аспект привабливості житлового комплексу бізнес-класу Krona Park II у місті Бровари – ціни на квартири, які повністю відповідають наданій якості житла. Продаж нерухомості забудовником без посередників дозволяє гарантувати її фінансову доступність. Крім того, квартира бізнес-класу в Броварах позбавить вас переплат за столичний статус, із чим уже зіткнулися ті, хто хоче придбати житло у новобудовах Києва.

doc

Житло в Броварах у ЖК Krona Park II

Krona Park II – квінтесенція свіжих ідей та позитивного досвіду успішно реалізованих раніше проєктів. Використання інженерних і технічних напрацювань, які добре себе зарекомендували, гарантує майбутнім мешканцям високий рівень комфорту, а також надійність і якість житла, що будується. Новий погляд на архітектурну концепцію дозволить зробити цей житловий комплекс у Броварах оригінальним та впізнаваним, наголосивши на його індивідуальності та стилі. А розташування в одному з найкращих районів міста, віддаленому від головної транспортної артерії, дозволить насолодитися тишею та спокоєм навколишньої природи.

Враховуючи тенденції сучасного будівництва, концепція ЖК є прикладом детально продуманого і раціонального проекту з комплексним підходом до створення комфорту для майбутніх мешканців. Різноманітність запропонованих планувань дозволить обрати кожному найбільш відповідний стиль житла. Кількість кімнат, наявність тераси, одно- або дворівневе планування – майбутній вигляд квартири в Krona Park II залежить лише від ваших побажань. Грамотне планування громадського простору та будівництво соціальної інфраструктури роблять даний ЖК повністю автономним. Така концепція надасть його мешканцям усе необхідне для комфортного життя.

Кожен із вас може стати володарем власної нерухомості в одному з найбільш привабливих міст столичного регіону. Отримати інформацію про ціни й умови придбання можна, звернувшись до фахівців нашого відділу продажу.