Про забудовника

Аlliance Novobud — надійний девелопер прогресивної формації. Понад 18 років працюємо на будівельному ринку Києва та області. Проєктуємо й будуємо осмислені житлові простори для життя, відпочинку та самореалізації .

Усі проєкти Аlliance Novobud — витвори будівельного мистецтва, кращі зразки міських та заміських житлових просторів класу комфорт+ й бізнес-класу .

Запорука нашого успіху — якісне будівництво за інноваційними технологіями, просторі прибудинкові території з професійним озелененням та зонами для відпочинку, розвинута соціальна інфраструктура для зручного життя. Ми поважаємо та любимо справу, якою займаємося !

Архітектура житлових комплексів Аlliance Novobud пронизана повагою до столиці та її історії. У Києві компанія представлені двома проєктами, які перебувають на стадії реалізації, — клубний будинок на Подолі Illinsky House та житловий комплекс бізнес-класу в серці столиці — Montreal House.

З 2010 року Аlliance Novobud займається розвитком та осучасненням міста-супутника столиці — Бровари. Починаючи з 2010 року, ми звели, здали в експлуатацію та заселили 12 будинків житлового комплексу «Лісовий квартал», 4 будинки житлового комплексу «Зелений квартал», 2 будинки житлового комплексу KRONA PARK, 4 будинки житлового комплексу KRONA PARK ІІ та 1 будинок житлового комплексу Madison Gardens.

В процесі будівництва 8 будинків житлового комплексу KRONA PARK II та 2 будинки житлового комплексу Madison Gardens .

Кілька років тому Аlliance Novobud стартував з новим проєктом — заміським житловим комплексом клубного формату «Лавандовий». Поєднання малоповерхової забудови у три поверхи та таунхаусів з затишними двориками й підземним паркінгом — новий формат концептуальної житлової нерухомості для найвимогливіших покупців .

Аlliance Novobud сьогодні це:

18 років

досвіду та довіри покупців

500+ тис. м²

площ, введених в експлуатацію

12 000

щасливих сімей та інвесторів

450+ тис. м²

житла в процесі будівництва

100+

професіоналів у команді

33

зданих в експлуатацію будинків

Нагороди

2016 рік

ЖК «Лісовий квартал» — II місце в конкурсі Building AWARDS 2016 у номінації «Кращий ЖК Києва та області в комфорт-класі»

ЖК «Лісовий квартал» переможець у номінації «Житловий комплекс року Київської області»

ЖК «Зелений квартал» переможець премії BUILDING AWARDS 2016 у номінації «Кращий ЖК Київської області» в категорії нерухомості бізнес-класу

2017 рік

ЖК «Лісовий квартал» переможець у номінації «Житловий комплекс року комфорт-класу Київської області»

2018 рік

ЖК «Лісовий квартал» переможець у номінації «Житловий комплекс року комфорт-класу Київської області»

2019 рік

ЖК Krona Park II лауреат щорічної професійної премії «Український Будівельний Олімп» у номінації «Екологічне житло нового покоління»

ЖК Montreal House переможець у номінації «Кращий житловий комплекс бізнес-класу» за версією IBUILD

2020 рік

ЖК Krona Park II переможець у номінації «Житловий комплекс бізнес-класу в передмісті Києва»

ЖК Montreal House переможець European Property Awards 2020-2021

2021 рік

Клубний будинок Illinsky House — переможець European Property Awards 2021-2022

«Альянс Новобуд» — Провідний девелопер Київщини за версією Business Olimp Awards 2021

2022 рік
reward2022

Alliance Novobud — Девелопер 2022 року за версією UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDSIBUILD 2022 від Конфедерації будівельників України

2023 рік
reward2023

Alliance Novobud переможець престижної премії Ukrainian Business Award 2023 в категорії BUSINESS OF THE YEAR 2023

2023 рік
reward2023

Alliance Novobud — Девелопер 2023 року за версією UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 від Конфедерації будівельників України

2024 рік
reward2024

Alliance Novobud отримав звання: BUSINESS OF THE YEAR 2024

Соціальна відповідальність