УМОВИ ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ В KRONA PARK II

Банки-пратнери по програмі «єОселя» під 3% та 7% на готове житло
     

 

 

 

 

 

 
Досвідчений девелопер Alliance Novobud одним з перших в Україні пройшов акредитацію банку  Sky Bank за державною іпотечною програмою «єОселя». Це дозволить нашим клієнтам отримати іпотечні кредити для придбання житла на етапі будівництва зі ставкою 3% річних*.
*програма розповсюджується на клієнтів наступних категорій: військовослужбовці за контрактом, та співробітники «силового блоку», медичні, педагогічні працівники, а також наукові та науково-педагогічні працівники 
 

«єОселя» під 7%

З 1 серпня державна програма «єОселя» розширюється й стає доступною для більшої кількості українців. Подати заявку на отримання кредиту під 7% можуть:

  • ветерани війни та члени їхніх сімей; учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих ветеранів війни, а також сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • інші громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості або у власності яких менше, ніж 52,5 м2 для сім’ї з однієї особи та додатково 21 м2 на кожного наступного члена сім’ї.

Програма «єВідновлення»

Девелопер Alliance Novobud приєднався до програми «єВідновлення» — допомога від держави, яка розповсюджується на власників житла, яке було зруйноване через бойові дії.

Оплатити сертифікатом можна як повну вартість нової квартири, так і її частину. В такому випадку залишок вартості можна оплатити власними коштами, або оформити, наприклад, на виплат за умовами від забудовника.
 
Умови придбання квартири в Krona Park II - Krona Park 2

100%-ва оплата вартості квартири

Придбання квартири в Krona Park II у Броварах - це вигідне капіталовкладення та вдала інвестиція у майбутнє вашої родини. Життя у сучасному житловому комплексі поруч із природою подарує безліч позитивних емоцій.

Умови придбання та ціни на нерухомість у Krona Park II в Броварах дозволяють купити квартиру, сплативши відразу її повну вартість. Придбання квартири на початковому етапі зробить купівлю не тільки приємною, але й економічно вигідною, адже вартість квадратних метрів змінюється залежно від етапу будівництва.

Умови придбання квартири в Krona Park II - Krona Park 2

Розстрочка

Придбання квартири – це серйозний крок для всієї родини. Здійснити його можна завдяки розстрочці від забудовника.

Для першого внеску достатньо мати всього 30% вартості. Можливе розстрочення платежів на період до 30 місяців.

Менеджери нашого відділу продажу детально проконсультують з усіх питань і зроблять покупку квартири в Krona Park II максимально комфортною для вас.

Умови придбання квартири в Krona Park II - Krona Park 2

Документи

Будівництво житлового комплексу Krona Park II у Броварах ведеться відповідно до норм чинного законодавства України. З усіма дозвільними документами ви можете ознайомитися у відділі продажу.