житловий комплекс
Krona Park II

15 000 ГРН ЗА РЕКОМЕНДАЦІЮ ПРОЕКТІВ АЛЬЯНС НОВОБУД

18.05.2022 Всi новини

15 000 ГРН ЗА РЕКОМЕНДАЦИИ ПРОЕКТОВ АЛЬЯНС НОВОБУД

Ви щасливі мешканці квартир від девелопера АЛЬЯНС НОВОБУД і завжди були впевнені в стабільності нашої компанії? Просто знаєте нас і знайомі з нашим відповідальним підходом до роботи?  Тоді запрошуємо вас стати нашим партнером і разом підтримати економіку країни! Рекомендуйте проекти АЛЬЯНС НОВОБУД (KRONA PARK 2, ЛАВАНДОВИЙ, MEDISON GARDENS) своїм друзям і знайомим - та отримуйте за кожну вдалу угоду 15 000 грн на придбання товарів в мережі техніки та електроніки «ЕЛЬДОРАДО».
Як це працює:

  1. Перешліть посилання на сайт проекту своїм знайомим, які наразі знаходяться в пошуку житла;
  2. Порекомендуйте нашу компанію як надійного девелопера;
  3. Запишіть вашого знайомого на перегляд передавши, за його згодою, контакти нашому офісу продажу за номером тел. 067-803-48-56. Обов'язково попросіть друга під час візиту нагадати ваші дані  (ПІБ та номер телефону) як особи, що надала рекомендацію;
  4. Будьте впевнені, в офісі продажу ми запропонуємо найкращі умови придбання квартири;
  5. Тримайте зв'язок зі своїми знайомими та нашим офісом продажу;
  6. Після укладання угоди наш офіс продажу зв'яжеться з вами для узгодження зручного для вас шляху отримання винагороди за рекомендацію;
  7. Кількість рекомендацій необмежена.

З кожним днем ми нарощуємо темпи будівництва, підтримуємо економіку країни та зберігаємо робочі місця. Зробіть свій внесок в розвиток проекту – станьте частиною команди АЛЬЯНС НОВОБУД.

 

*Під терміном «Отримуй 15000 грн.» мається на увазі придбання сертифікату номіналом 15 000 грн. на купівлю товарів в мережі техніки та електроніки «ЕЛЬДОРАДО» за рекомендацію проектів «АЛЬЯНС НОВОБУД» за 0,01 грн.