житловий комплекс
Krona Park II

Акція «Новорічний максимум»: знижка до 12% на готові квартири в Krona Park II

28.12.2022

Акция

Новорічні свята — найвдаліший час для здійснення заповітних мрій й девелопер Alliance Novobud допоможе вам в їхньому здійсненні!


Скористайтеся акцією «Новорічний максимум»* та придбайте готову квартиру в легендарному броварському житловому проєкті  Krona Park II зі знижкою до 12%. Вигідніше вже не буде, тож поспішіть придбати житло в серці зеленого та розвиненого району Броварів! 


Житловий комплекс бізнес-класу Krona Park II в затишному передмісті столиці — краща інвестиція у щасливе й здорове майбутнє вашої родини. Завдяки вдалому розташуванню тут однаково зручно жити, відпочивати й розв’язувати щоденні побутові питання.


Замовте консультацію в експертів з нерухомості та дізнайтеся більше про акційну пропозицію за номером телефону: тел. +38 (044) 344-08-23) або у відділі продажу за адресою: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A. 


*Під акцією «Новорічний максимум» мається на увазі надання знижок у розмірі до 12% які надаються покупцю за умови купівлі готової квартири у житловому комплексі Krona Park II. Перелік квартир, на які надається знижка, обмежений. Акція не сумується з іншими чинними акційними пропозиціями та програмами.