житловий комплекс
Krona Park II

Alliance Novobud отримав відзнаку Девелопер 2023 року

14.12.2023

Alliance Novobud получил знак отличия Девелопер 2023

11 грудня пройшов UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 від Конфедерації будівельників України. Під час заходу відзначили кращих представників будівельної галузі — компанії, які вистояли на ринку, підтримують економіку та сприяють відбудові.

Alliance Novobud отримав відзнаку Девелопер 2023 року, а його столичний преміальний проєкт Montreal House став житловим комплексом року.

«Будівельний ринок України, як і решта галузей економіки, проживають чи не найважчі роки, але не здаються й стоять на своєму. Девелопер Alliance Novobud продовжує будувати, здавати в експлуатацію готове житло, планувати нові проєкти. Ми працюємо з державними програмами, пропонуємо пільгові пропозиції, розтермінування від забудовника й тим самим даємо покупцям більших шансів на отримання сучасного й комфортного житла» — прокоментувала Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.   

Нагородження кращих UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 відбулося в спеціальному благодійному форматі, тож частину зібраних коштів буде перераховано на підтримку ЗСУ.