житловий комплекс
Krona Park II

Alliance Novobud провів Еко толоку: учасники саджали дерева та знайомилися з сусідами

01.05.2023

Alliance Novobud провел Эко толоку: участники сажали деревья и знакомились с соседями

29 квітня девелопер Alliance Novobud організував Еко толоку, на яку запросив інвесторів житлових комплексів Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий». Майбутні мешканці висаджували родинні дерева, прикрасивши їх іменними табличками, пригощалися смаколиками та знайомилися з сусідами. Партнер заходу, садовий центр «ДаЛаС», надав якісний посадковий матеріал — дорослі дерева та кущі (липи, туї, берези, ялівець, калина тощо), й провів майстер-клас з правильного їх висаджування.  

«Розіславши запрошення інвесторам, вже за кілька перших хвилин мали понад 20 реєстрацій, а протягом двох наступних днів на подію зареєструвалися понад 60 родин. Це дало нам розуміння того, що попри війну люди прагнуть до позитивних емоцій, а енергія творення надає сил й надихає на перемогу. До праці стали дорослі й малі: носили землю та воду, трамбували, засипали, поливали. Результатом спільних зусиль стали липова алея й кілька острівців з туй, беріз та ялівцю. Всі деревця та кущі доволі дорослі, тож вже незабаром їхні зелені крони тішитимуть око й даватимуть  такий бажаний затінок в спекотні літні дні. До речі, гостям толоки дуже сподобалася ідея з іменними табличками, якими вони прикрашали, висаджені власноруч дерева. Ба більше, таблички вони також підписували своїми руками, тож було місце й креативу та творчості» — розповіла Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.

В програмі заходу був і майстер-клас з виготовлення ластівок перемоги. Дітки прикрашали паперовими птахами висаджені дерева. Окрім цього всі охочі мали нагоду спробувати свої сили на різноманітних ігрових станціях, а найменших гостей розважали аніматори в костюмах улюблених мультгероїв.  

Знаковою подією заходу стало висаджування куща калини, до якого долучилися всі гості. Разом з дітками батьки висадили рослину та прикрасили її ластівками перемоги. А наприкінці заходу малеча заспівала пісню «Ой, у лузі червона калина», аби висаджений кущ ріс на радість мешканцям й перемога настала якомога швидше.