житловий комплекс
Krona Park II

Alliance Novobud отримав відзнаку Девелопер 2022 року, а Krona Park II став житловим комплексом року

28.12.2022

Alliance Novobud стал Девелопером 2022 года, а Krona Park II жилым комплексом года

27 грудня пройшов UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 від Конфедерації будівельників України та в партнерстві з БФ «Батальйон Волонтер». В рамках події відбулося нагородження кращих з кращих представників будівельного ринку — тих, хто вистояв та тримає економічний та будівельний фронт України.

Alliance Novobud отримав відзнаку Девелопер 2022 року, а його броварський проєкт Krona Park II став житловим комплексом року.

«Будівельний ринок України, як і решта галузей, пережив надзвичайно складний рік. Девелопер Alliance Novobud зміг не лише вистояти, а й продовжив активно будувати, здавати будинки в експлуатацію та передавати покупцям ключі від їхніх нових осель. Цей рік показав нашу міцність, впертість та волю до перемоги, тож відзнака справедливо поповнить колекцію наших професійних нагород»  — прокоментувала Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.   

Нагородження кращих UKRAINIAN SPECIAL AWARDS IBUILD 2022 відбулося у вигляді благодійного вечора, тож частину зібраних коштів буде перераховано фонду-партнеру для придбання розвідувальних дронів нашим військовим.