житловий комплекс
Krona Park II

Автономне й індивідуальне опалення в багатоквартирних будинках: плюси і мінуси

06.02.2019

Автономное и индивидуальное отопление в многоквартирных домах: плюсы и минусы

З настанням холодів проблема опалення в Україні автоматично стає однією з найобговорюваніших тем поряд із курсом гривні, чварами у Верховній Раді й особистим життям знаменитостей. Основна проблема – висока вартість послуги за її низької якості. Та, лаючи комунальників й уряд, співвітчизники, однак, продовжують слухняно платити і навіть переплачувати за теплокалорії.

Що краще: автономне опалення або центральне

Тим, хто проживає в будинках із центральним опаленням, домогтися справедливості, коли йдеться про якість цієї послуги, на жаль, непросто. З огляду на це, якщо купівля квартири ще в майбутньому, має сенс розглянути альтернативні варіанти, пропоновані сучасними житловими комплексами. Чим відрізняється автономне опалення від індивідуального (поквартирного) в житлових приміщеннях? Обидва варіанти гарні тим, що дозволяють мешканцям не бути заручниками недосконалості традиційної опалювальної системи. Наявність автономної котельні необхідної потужності гарантує безперебійне забезпечення теплом і гарячою водою одного або декількох (якщо йдеться про ЖК) будинків. При організації індивідуального опалення котел встановлюють безпосередньо у квартирі. Для цієї мети переважно використовують двоконтурні моделі, що виконують відразу дві функції: обігрів приміщень і нагрівання води. Система індивідуального опалення зручна тим, що мешканці можуть самостійно регулювати рівень подачі тепла та температуру, за необхідності вмикати опалення навіть улітку, контролювати витрати тепла. Головним недоліком у зазначеному випадку є заборона на встановлення котлів індивідуального опалення вище 10-го поверху.

Що таке автономне опалення в багатоквартирному будинку

Якщо поставити собі відповідну мету, то можна підібрати та купити відмінну квартиру з автономним опаленням на свій смак. Величезний плюс цієї пропозиції, як уже згадувалося, – незалежність від стандартних термінів опалювального сезону. Автономне опалення в багатоквартирному будинку означає, що в разі раннього похолодання чи похмурої весни подача тепла може початися раніше, а закінчитися пізніше традиційного опалювального сезону. А якщо зима видалася теплою, то можна легко відрегулювати температуру та не витрачати енергію дарма. Друга перевага – висока якість комунікацій та устаткування, їхня новизна. Це автоматично гарантує безперебійну роботу системи теплопостачання та знижує ризик поломок і поривів. Третій важливий плюс – мінімальні втрати при транспортуванні тепла і, відповідно, відсутність необхідності переплачувати за послугу.

Автономне опалення в новобудовах: обираємо найкраще

Життя в новобудові з автономною системою опалення – той випадок, коли до хорошого звикаєш швидко. Проблема в тому, що далеко не всі сучасні ЖК надають подібну послугу. У столиці пропозицій дещо більше. Проте і в Київській області, зокрема у Броварах, можна купити квартиру з автономним опаленням.

Житловий комплекс «Квартал Алей» буде обігрівати саме автономна котельня. Варто зауважити, що, крім котельні, він має ще цілу низку переваг. Серед яких відмінні внутрішня та зовнішня інфраструктура, зручне місце розташування, упорядкований парк і сосновий ліс у декількох кроках від комплексу, оригінальне архітектурне рішення житлових будинків і прибудинкової території, різноманітність планувань квартир. А ще завдяки використанню енергозберігаючих технологій у будівництві мешканці «Кварталу Алей» можуть суттєво економити на енергоносіях.

Усе ще не визначилися з вибором? Цікавих варіантів багато, але чогось бракує? Тоді знайдіть час відвідати відділ продажів ЖК «Квартал Алей». Вас приємно потішить різноманітність варіантів квартир і зручна система розстрочення платежів від компанії-забудовника. І цілком можливо, що саме із «Кварталом Алей» ваші мрії про ідеальну квартиру стануть реальністю!