житловий комплекс
Krona Park II

Будинок vs квартира, або Чому варто віддати перевагу квартирі в ЖК «Квартал Алей» у Броварах

19.11.2018

Багато з нас мріють про власний будинок: затишний, теплий, гарний, з газоном, альтанкою, фруктовим садом, гамаком на терасі. Наша уява малює ідилічні картини, які, здавалося б, не затьмарити нічим.

Дом vs квартира,  или  Почему стоит отдать предпочтение квартире  в ЖК «Квартал Аллей» в Броварах

 

Що краще купити: будинок чи квартиру

 

Одним з основних факторів при виборі нерухомості для покупки є ціна, яка, у свою чергу, визначається безліччю умов. На першому місці зазвичай – розташування будинку (благополучність району, близькість до центру, зручність транспортної розв’язки, розвиненість інфраструктури). Не менш важливі й матеріали, з яких побудований будинок, його енергоефективність (у наші дні це особливо актуально) тощо. Наступний фактор – поверховість. Найбільшою популярністю нині користуються будинки так званої середньої поверховості, а також різні модифікації таунхаусів. Важливий і такий фактор, як вид із вікон. Навряд чи знайдеться багато охочих щоранку споглядати із власного вікна сумовитий промисловий пейзаж. Набагато приємніше прокидатися під спів птахів і шелест листя та милуватися красою природи. Задумалися, де ж у великому місті можна так добре влаштуватися? У ЖК «Квартал Алей» у Броварах. Тут до ваших послуг і чудова інфраструктура, і зручна транспортна розв’язка, і висока якість будівництва, і природна оаза у вигляді лісу та парку в кроковій доступності. Різноманітність планувань і метражу дозволяє вибрати квартиру в ЖК «Квартал Алей» на свій смак і насолоджуватися не лише комфортом, але й чудовими краєвидами.

 

Що дешевше: будинок чи квартира

 

Що стосується приватних будинків, які багато хто розглядає як альтернативу квартирі в передмісті, то ціноутворюючі фактори багато в чому збігаються з вимогами до житла в багатоквартирних будинках. Це зручність розташування ділянки та площа будинку, якість матеріалів і комплектуючих, якість тепло-, звуко- і пилоізоляції, віддаленість житла від міста, наявність усіх комунікацій, зручність планування тощо. Середня вартість приватного будинку з ділянкою у столиці та передмісті залежить від метражу, розташування й усіх інших вищезгаданих факторів і може становити від декількох десятків тисяч доларів до мільйона й навіть більше. Відповідно, про масову доступність такого житла в приватному секторі не йдеться. Слід ще враховувати той факт, що масовим будівництвом приватних будинків мало хто займається, тому ваше нове житло, найімовірніше, буде придбане на вторинному ринку і може таїти в собі безліч не зовсім приємних сюрпризів – від інженерних недоробок до проблем з документами. А от квартири в сучасних новобудовах на первинному ринку в передмісті позбавлені цих ризиків та недоліків і при цьому цілком доступні за ціною навіть для молодих сімей, особливо за наявності гнучкої системи розстрочення платежів, як у ЖК «Квартал Алей». Завдяки великій кількості пропозицій нерухомості можна розраховувати на те, що нове житло буде ідеально відповідати всім очікуванням. Різноманітність варіантів планувань і метражу, пропонованих потенційним мешканцям ЖК «Квартал Алей» у Броварах, гарантує широкий вибір.

 

Квартира vs будинок: де і чому краще жити

 

Уявіть собі: ранній зимовий ранок. Ви прокидаєтесь, підходите до вікна... і бачите, що все навколо вкрите товстим шаром снігу. Ура! Хай живе робота на свіжому повітрі! Подібних історій кожен власник приватного будинку може розповісти чимало. Важлива перевага квартири порівняно з будинком у передмісті полягає в тому, що більшість робіт, пов’язаних із ремонтом, прибиранням, благоустроєм території, доглядом за електромережами, каналізацією тощо, у сучасних ЖК не є завданнями мешканців. Усім займаються відповідні служби. А от власник приватного будинку змушений усі ці питання вирішувати самостійно. Велике значення має також наявність хорошої транспортної розв’язки та інфраструктури поблизу житла. Наприклад, ЖК «Квартал Алей» розташований так, що міський шум не заважає мешканцям, при цьому дістатися до центру можна буквально за 5 хвилин, а до найближчої станції столичного метрополітену – за 15. Магазини, ТРЦ, соціальні об’єкти (медичний центр, школа, дитячий садок), кафе, банківські відділення розміщуються поруч із ЖК. Проживання ж у приватному будинку тягне за собою певні побутові недоліки, пов’язані з відсутністю деяких можливостей і сервісів зі згаданих вище. Тому відповідь на питання, що дешевше – будинок чи квартира, має враховувати безліч обставин, плюсів і мінусів, і головна з них – чи маєте ви достатні ресурси часу та грошей для догляду за власним будинком і прилеглою ділянкою.

 

Подбати про безпеку

 

Питаннями безпеки мешканцям приватних будинків потурбуватись не завадить. І покладатися в зазначеному питанні їм доведеться винятково на себе. Власник будинку змушений витрачатися на хороший паркан навколо своєї земельної ділянки, сигналізацію, відеоспостереження та інші технічні пристрої і пристосування різного типу. Для мешканців багатоповерхових будинків це питання вирішується ще на етапі купівлі нерухомості, коли вони можуть ознайомитися з усіма характеристиками об’єкта й оцінити не лише якість будівництва та зручність планування, а й надійність системи безпеки, яку планує встановити забудовник.

 

Проблеми із соціалізацією? Переїдь у новобудову!

 

Дуже часто, вирішуючи, що купити – квартиру чи будинок, серед мінусів самостійного проживання називають брак живого спілкування. Насамперед від цього страждають діти власників будинку в приватному секторі. Звикнувши жити у своєму маленькому світі, де є тільки члени сім’ї, вони в подальшому складніше соціалізуються та важко знаходять спільну мову з однолітками. У багатоквартирному будинку таку ситуацію уявити складно. Зазвичай сусіди знають один одного, діти швидко знайомляться, заводять друзів, ходять один до одного в гості та спілкуються без проблем. На території ЖК «Квартал Алей» для зручності діточок і дорослих облаштовані зони для ігор, відпочинку, занять спортом. Для власника приватної ділянки з нерухомістю такі зони стануть помітною статтею витрат на обслуговування будинку. А якщо погода на вулиці не для прогулянок, дитина, що живе в багатоквартирному будинку, може залишитися вдома, запросити друзів і весело провести час, благо квартири в ЖК «Квартал Алей» сплановані так, що і діти, і батьки можуть організувати своє дозвілля, не заважаючи один одному.

 

Будинок, у якому добре

 

Звичайно, вибір і купівля для проживання будинку або квартири в багатоповерхівці – це, передусім, як кому подобається. Але якщо ви відвідаєте наш відділ продажів, то вивчіть усі пропозиції, оцініть краєвиди, що відкриваються з вікон ЖК «Квартал Алей», і цілком можливо, що ви захочете зупинити свій вибір на одній із цих квартир у передмісті Києва. Це не просто квадратні метри – це будинок, у якому хочеться жити, причому жити щасливо!