житловий комплекс
Krona Park II

Доступна Іпотека 0% - це реально!

04.02.2022

Доступная Ипотека 0% – это реально!

З лютого 2022 року Броварська міська рада та Глобус Банк впровадили унікальну програму «Доступна іпотека-Бровари». Тому ми раді повідомити вам, що тепер діють спеціальні умови, які передбачають кредитування купівлі житла строком до 20 років із власним внеском від 15%. Фактично ви отримуєте безвідсотковий кредит на 20 років! Крім того, програма розповсюджується не тільки на готове житло, але і на будинки, що зводяться.

Власне комфортабельне житло бізнес-класу від надійного забудовника-це мрія багатьох людей. АЛЬЯНС НОВОБУД йде на зустріч майбутнім мешканцям та прагне, щоб якомога більше сімей мало змогу здійснити свої заповітні бажання. Це ваша нова можливість!

Кредит на житло під 0% зможуть отримати певні групи населення: багатодітні сім’ї, працівники закладів охорони здоров’я комунальної власності, працівники комунальних закладів освіти, громадяни на обліку у виконавчому комітеті Броварської міської ради, що потребують поліпшення житлових умов.

Дізнайтеся більше про свої нові можливості! За деталями звертайтеся до нашого відділу продажів за адресою: вул. В. Чорновола, 8-А.