житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва станом на 01.11.2022

Ход строительства по состоянию на 01.11.2022

Будинок 3
Майже завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Влаштування покрівлі у секції 3.2 готове на 60%. Виконано зворотну засипку фундаментів у секції 3.2.

Будинок 4
Роботи з влаштування монолітного каркаса добігають кінця (основні роботи з моноліту виконані на всіх поверхах). Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 50%. 

Будинок 6
Роботи з влаштування протипожежних систем та слабострумних мереж майже завершені. Влаштування опалення, водопроводу та каналізації готові на 90%.
Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на 85%. 

Будинок 7 
Роботи з влаштування покрівлі готові на 90%. Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність — 75%.
Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на 90%, а слабострумні системи на понад 90%. 
Влаштування стяжок виконане на понад 85%. 

Будинок 8
Активно ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса (горизонт 12 поверху). Готовність — 80%  Ведуться роботи зі зведення стін і перегородок (3,4, 5 поверхи частково готові). 

Будинок 9
Роботи з влаштування монолітного каркаса майже завершені (основні роботи з моноліту виконані на всіх поверхах, виконується бетонування вертикальних елементів виходу на покрівлю). Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. 

Будинок 10
Роботи з влаштування монолітного каркаса виконані на 75% (горизонт 14-го поверху). Ведуться роботи зі зведення стін і перегородок (3 та 4 поверхи частково готові). 

Будинок 12
Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. 

Будинок 14
Завершені роботи з влаштування випробувальних паль.