житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва станом на 30.09.2022

04.10.2022

Ход строительства по состоянию на 30.09.2022

Будинок 3

Роботи по влаштуванню монолітного каркаса завершені. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 85%. Розпочато роботи з влаштування покрівлі.

 

Будинок 4

Ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Готовність — 85%. Також активно ведуться роботи з влаштування стін та перегородок. Готовність — 40%.

 

Будинок 6

Завершені роботи з влаштування віконних конструкцій.

Роботи зі встановлення протипожежних та слабострумних систем виконані на понад 90%. Роботи з встановлення стяжок на фінальній стадії.

Роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації виконані на понад 80%.

Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність понад 71%.

 

Будинок 7

Роботи з влаштування покрівлі майже завершені. Завершені роботи з монтажу віконних конструкцій. Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів.

Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на 90%, а слабострумні системи на понад 90%. Активно ведуться роботи по влаштуванню водопроводу та каналізації.

Встановлення металевих огороджень балконів завершено. Влаштування стяжок виконане на понад 70%.

 

Будинок 8

Активно ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. Готовність — 75%  Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.

 

Будинок 9

Ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса, виконані на 85%  Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.

 

Будинок 10

Активно ведуться роботи по влаштуванню монолітного каркаса. Готовність — 70%. Розпочато роботи по влаштуванню стін і перегородок.

 

Будинок 12

Завершені роботи по влаштуванню фундаментів. Розпочато роботи по влаштуванню монолітного каркаса.

 

Будинок 14

Завершені роботи по влаштуванню випробувальних паль.