Krona Park II
Хід будівництва за січень
Будинок 5
Встановлено ліфтові кабіни, проводяться монтажні роботи та під’єднання обладнання. Розпочаті комплекси робіт систем водопостачання, теплопостачання та каналізації.
Будинок 8
Виконуються роботи з влаштування інженерних систем протипожежного захисту: автоматичної пожежної сигналізації, системи автоматизації та диспетчеризації. Виконано підготовку інженерних мереж водопостачання та опалення для влаштування цементної стяжки на типових поверхах й в місцях загального користування. Тривають роботи з влаштування внутрішньобудинкових мереж електропостачання та освітлення. Виконання фасадних оздоблювальних робіт призупинено до поліпшення погодних умов.
Будинок 9
Отримано сертифікат про прийняття будинку в експлуатацію!
Будинок 10
Виконуються роботи з монтажу внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, теплопостачання, електропостачання та освітлення. Завершено монтаж ввідного щитового обладнання будинку (ВРП).
Будинок 12
Завершено монтаж світлопрозорих конструкцій Секції №1, виконується монтаж Секції №2 (встановлено з 2 по 7 поверх), розпочато 8 поверх. Розпочато роботи з монтажу ліфтового обладнання.