житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва за лютий

02.03.2023

Ход строительства за февраль

Будинок 3

Ведуться роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж (внутрішньомайданчикові).

Будинок 4

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — майже 80%. Ведуться роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж (внутрішньомайданчикові).

Будинок 6

Влаштування вхідних груп та вітражів завершене. Система опалення готова на 85%. Системи водопостачання та каналізації виконані на понад 90%, протипожежний захист практично готовий. Зовнішнє освітлення виконане на 70%. Благоустрій прибудинкової території: чорновий виконаний на 80%, фінішний на 35%.

Будинок 7

Влаштування вхідних груп та вітражів завершене. Система опалення готова на понад 85%. Системи водопостачання та каналізації, протипожежний захист практично готові. Слабострумні мережі встановлені на понад 95%. Влаштування стяжок виконане. Роботи з влаштування оздоблення місць загального користування: оздоблення стін та стель — 95%, підлоги на 95%). Влаштування ІТП виконане на понад 90%. Зовнішнє освітлення виконане на 70%. Благоустрій прибудинкової території: чорновий виконаний на 80%, фінішний на 35%.

Будинок 8

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — майже 30%. Виконувалися роботи з бетонування парапету.  

Будинок 9

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 20%.

Будинок 10

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 15%. Тривають монолітні роботи — армування плити. Готовність моноліту — понад 92%. 

Будинки 12, 14

Підготовка будівельних майданчиків під наступні етапи робіт.