житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва за червень

03.07.2023

Ход строительства за июнь

Будинок 3

Проводяться роботи з прокладання загальнобудинкової внутрішньої електричної мережі. Завезені світло-прозорі огороджувальні конструкції ПВХ. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 10%. 

Будинок 4

Завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 10%.

Будинок 8

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 80%. Триває влаштування зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід, каналізація — готовність 60%, електропостачання — 95%).   

Будинок 9

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 80%. Зовнішні інженерні мережі (опалення, водопровід та каналізація) виконані на 60%.

Будинок 10

Тривають роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 75%. Триває влаштування зовнішніх інженерних мереж (опалення, водопровід, каналізація — готовність 60%, електропостачання — 20%).

Будинок 12

Тривають активні роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі. Гідроізоляція підземної частини каркаса виконана на 75%. Стартували роботи з влаштування стін та перегородок.   

Будинки 14 та 16

Триває комплексне випробування кущів паль.