житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва за червень

01.07.2024

Будинок 3

На фінішній прямій монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ та влаштування покрівлі. Роботи з влаштування фасадів: секція 3.1 виконані на 10%, секція 3,2 на 33%. Електромонтажні роботи виконані на 74%. Роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення виконані на 58%. Слабострумні мережі влаштовані на понад 10%. Електромонтажні роботи виконані на 74%. Монтаж ліфтового обладнання виконаний на 23%. Стартували роботи з гідроізоляції балконів. Влаштування стяжки підлоги готове на 20%. 

Будинок 4

На фініші монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення виконані на 67%. Влаштування фасадів виконане на понад 65%. Електромонтажні роботи виконані на 30%, а влаштування слабострумних мереж на 10%. Продовжується влаштування покрівлі. Тривають роботи з влаштування гідроізоляції балконів. Роботи з влаштування стяжки підлоги виконані на 23%. Стартував монтаж ліфтового обладнання.   

Будинок 5

Тривають роботи з влаштування залізобетонного каркаса — готовність 20%.  

Будинок 8

Тривають роботи з монтажу світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Готовність 20%. Роботи з влаштування покрівлі продовжуються. 

Будинок 9

Завершується монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Готовність понад 90%. Завершені роботи з влаштування покрівлі. Роботи з влаштування фасадів виконані на 20%.

Будинок 10

Проводиться монтаж конструкцій ПВХ (металопластикових вікон). Готовність понад 60%. Роботи з влаштування покрівлі продовжуються. 

Будинок 12

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі — готовність понад 90%. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 75%.

Будинки 14 та 16

Завершена програма випробування паль.

Ход строительства за июнь