житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва за травень

01.06.2024

Ход строительства за май

Будинок 3

На фінішній прямій монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ та влаштування покрівлі. Роботи з влаштування фасадів: секція 3.1 виконані на 5%, секція 3,2 на 33%. Електромонтажні роботи виконані на 60%. Тривають монолітні роботи (спуски у підвал, ґанки тощо), мурувальні роботи добігають кінця. Роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення виконані на 40%. Слабострумні мережі влаштовані на 10%. Стартував монтаж ліфтового обладнання.

Будинок 4

На фініші монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення виконані на 60%. Влаштування фасадів виконане на понад 45%. Стартували електромонтажні роботи та влаштування слабострумних мереж. Влаштування покрівлі виконане на 75%. Тривають роботи з влаштування гідроізоляції балконів. 

Будинок 5

Тривають роботи з влаштування залізобетонного каркаса — вийшли на рівень другого поверху.  

Будинок 8

Тривають роботи з монтажу світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Готовність 10%. Влаштування покрівлі виконане на 75%. 

Будинок 9

Завершується монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Готовність 90%. Тривають роботи з влаштування покрівлі. Тривають роботи з влаштування фасадів.

Будинок 10

Проводиться монтаж конструкцій ПВХ (металопластикових вікон). Готовність 60%. Влаштування покрівлі виконане на 75%. 

Будинок 12

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі — готовність 90%. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на майже 65%.

Будинки 14 та 16

Завершена програма випробування паль.