житловий комплекс
Krona Park II

Хід будівництва за березень

01.04.2024

Ход строительства за март

Будинок 3

На фініші монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Роботи з влаштування фасадів виконані на 15%. Електромонтажні роботи виконані на 40%. Тривають монолітні роботи (спуски у підвал, ганки тощо). Стартували роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення. Завезені вентилятори димовидалення для подальшого монтажу.  

Будинок 4

На фініші монтаж світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Стартували роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації та опалення. Стартували й роботи влаштування фасадів. Завезені вентилятори димовидалення для подальшого монтажу. 

Будинок 5

Завершене влаштування фундаментів. Встановлений баштовий кран. Тривають роботи з влаштування залізобетонного каркаса. 

Будинок 8

Завершені роботи зі зведення стін та перегородок.

Будинок 9

Тривають роботи з монтажу світлопрозорих огороджувальних конструкцій ПВХ. Готовність 30%. Завершені роботи зі зведення стін та перегородок.

Будинок 10

Проводиться монтаж конструкцій ПВХ (металопластикових вікон). Готовність 25%. Завершені роботи зі зведення стін та перегородок.

Будинок 12

Тривають роботи з влаштування монолітного каркаса будівлі — готовність 80%. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 40%.

Будинки 14 та 16

Завершена програма випробування паль.