житловий комплекс
Krona Park II

ЖК Krona Park II – видові квартири у продажу!

13.07.2020

Пропонуємо унікальні видові квартири у ЖК Krona Park II

ЖК Krona Park II – видовые квартиры в продаже!

Пропонуємо унікальні видові квартири у ЖК Krona Park II. Насолоджуйтеся безмежним небосхилом та яскравими фарбами лісу з вікон власної квартири у ЖК Krona Park II.

Панорамні вікна пропускають багато сонячного світла та візуально розширюють простір. Функціональні планування забезпечують не тільки комфортне проживання, а й дозволяють спостерігати унікальні панорамні види з вікон квартир. Оцініть всі переваги проживання у сучасному комплексі бізнес-класу.

Проєкт ЖК Krona Park II включає у себе 16 житлових будинків та всю необхідну інфраструктуру для майбутніх мешканців. Концепція «місто в місті» передбачає: школу, дитячий садок, паркінг, стадіон, медичний центр, дитячі майданчики, зони для прогулянок та їзди на велосипеді, а також об’єкти комерційної інфраструктури на перших поверхах будинків. Вигідне розташування комплексу забезпечує пішу доступність як до центру міста, так і до соснового лісу. Парк з різноманітними зонами для відпочинку розташований просто через дорогу від комплексу, а час в дорозі до Києва займатиме близько 15 хвилин.

 

Переглянути планування