житловий комплекс
Krona Park II

Krona Park II - вибір року 2021

09.12.2021

Krona Park II - выбор года 2021

Ми раді повідомити, що житловий комплекс Krona Park II, який реалізовує компанія Альянс Новобуд, виграв премію «Вибір року» у номінації найкращий житловий комплекс бізнес – класу у Київській області!

Ми дуже пишаємося, що переваги та особливості проєкту були справедливо оцінені незалежною премією. Ми надзвичайно вдячні кожному споживачу за довіру.

Житловий комплекс Крона Парк II – це великий вибір функціональних планувань, чудові краєвиди на ліс, сучасні стандарти будівництва, екологічні матеріали, автономне опалення, безпечна прибудинкова територія з охороною та відеоспостереженням, розвинена міська інфраструктура та продумане місце розташування.

Ми впевнені, що обираючи квартиру в ЖК Krona Park II ви робите крок до нового комфортного життя. Робіть свій «Вибір року»!

Премія «Вибір року» була заснована в 2001 році та щорічно відзначає найкращі бренди, що відповідають вимогам часу, працюють на результат та щиро піклуються про кожного споживача. У дослідженні беруть участь покупці, експерти, представники рекламних агенцій, представники культури та оргкомітет.