житловий комплекс
Krona Park II

Квартири в ЖК «Квартал Алей» — вiд 13600 грн. за кв. м

28.01.2019

ЖК «Квартал Алей» пропонує квартири, вартість яких становитиме від 13 600 грн. за кв. м. Кількість таких варіантів обмежено.

Квартиры в ЖК «Квартал Аллей» — от 13 600 грн. за кв. м

У новому ЖК доступні квартири різних планувань. ЖК «Квартал Алей» будують за сучасною монолітно-каркасною технологією, що забезпечує максимальну довговічність будинків, їхню стійкість, а також енергоефективність. Під час будівництва використовують сучасні сертифіковані екологічно чисті матеріали.

ЖК «Квартал Алей» зводять у центральній частині міста Бровари в кварталі, утвореному вулицями Чорновола, Симоненка, Козацькою та Соборною. Тут розмістять житлові будинки, а також об’єкти соціальної інфраструктури. На території ЖК планують будівництво школи, дитячого садка, стадіону. На закритій від автомобілів території будуть паркінг, медичний центр, а також фітнес-центр, салони краси, магазини та ін.

Особливу увагу приділено створенню гармонійного громадського простору: ландшафтний дизайн, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, велодоріжки, ігровий простір. Зовсім поруч є ліс і паркова зона.

Комфортну температуру мешканцям житлового комплексу в холодний сезон забезпечить власна автономна котельня.

Більш докладну інформацію можна одержати у відділі продажу або за телефоном (044) 500-84-40.

Оберіть квартиру