житловий комплекс
Krona Park II

Sky Bank та Alliance Novobud активно працюють за програмою «єОселя» щодо кредитування придбання житла на етапі будівництва

04.12.2023

Sky Bank и Alliance Novobud активно работают по программе «єОселя» по кредитованию жилья на этапе строительства

Влітку 2023-го року Alliance Novobud одним з перших в Україні пройшов акредитацію банку Sky Bank за державною іпотечною програмою «єОселя». З того часу велика кількість наших клієнтів змогли оформити іпотечні кредити для придбання житла на етапі будівництва зі ставкою 3% та 7% річних. Ще більше клієнтів наразі проходять процедуру погодження.

До оформлення за умовами «єОселя» доступні квартири в трьох житлових комплексах девелопера, які він розвиває у Броварах: Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий». На вибір покупців 12 будинків різної поверховості та ступеня готовності, понад 200 квартир з різною кількістю кімнат, але обов’язково зі зручними, продуманими плануваннями. Є квартири навіть з власними двориками! Така опція реалізована в будинках комплексу «Лавандовий». 

«Протягом шести місяців нашої співпраці зі Sky Bank понад 20 українських родин втілили у життя свої мрії про власне житло. Акредитація саме з житлом, що будується, дала вагомий поштовх попиту, адже готового житла з кожним днем стає все менше. Тим часом житло на етапі будівництва — це більший вибір просторів й ширша цінова пропозиція» — підкреслила Ірина Міхальова, CMO Alliance Novobud. 

Більше інформації про доступну нерухомість за програмою «єОселя» у відділах продажу житлових комплексів Krona Park II, Madison Gardens та «Лавандовий»: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23.