житловий комплекс
Krona Park II

Збережемо максимальну кількість дерев на території ЖК «Квартал Алей» під час будівництва

13.12.2018 Всi новини

Компанія-забудовник ЖК «Квартал Алей» першою в Київській області застосувала технології, що дозволяють зберегти та пересадити дорослі дерева під час будівництва житлового комплексу. Це дозволить зберегти зелені насадження на території ЖК.

«Під час будівництва об'єктів у ЖК «Квартал Алей» ми ставимо перед собою завдання зберегти максимальну кількість дорослих дерев, — розповів Юрій Мавродієв, директор компанії-забудовника ЖК «Квартал Алей» «Грассфілд». — Влада Броварів видала дозвіл на спилювання дерев, за що ми виплатили місту відновну вартість. Але все-таки ми ухвалили рішення пересадити максимальну кількість дорослих дерев у межах території житлового комплексу».

Для пересаджування дорослих дерев на території ЖК «Квартал Алей» залучили досвідченого підрядника, який багато років спеціалізується на збереженні та пересадженні дорослих дерев. Його досвід, техніка і технології дозволяють пересаджувати великі дерева, не завдаючи їм шкоди.
 

Сохраним максимальное количество деревьев на территории ЖК «Квартал Аллей» при строительстве Сохраним максимальное количество деревьев на территории ЖК «Квартал Аллей» при строительстве Сохраним максимальное количество деревьев на территории ЖК «Квартал Аллей» при строительстве Сохраним максимальное количество деревьев на территории ЖК «Квартал Аллей» при строительстве Сохраним максимальное количество деревьев на территории ЖК «Квартал Аллей» при строительстве