житловий комплекс
Krona Park II

ЖК «Квартал Алей»: продаж квартир першої черги вже розпочався

19.11.2018

Розпочався продаж нерухомості першої черги у ЖК «Квартал Алей».

На старті продажу вартість квадратного метра становить від 12 800 гривень. Доступні квартири різних планувань: від однокімнатних до п’ятикімнатних. Також представлені дворівневі квартири із власними видовими терасами. Будинки ЖК «Квартал Алей» споруджують за монолітно-каркасною технологією, що забезпечує довговічність, стійкість до примх погоди, а також енергоефективність. У будівництві використовують сертифіковані й екологічно чисті матеріали. Житловий комплекс опалюватиметься автономною котельнею.

ЖК «Квартал Аллей»: продажи квартир первой очереди уже начались

ЖК «Квартал Алей» зводиться у кварталі, утвореному вулицями Чорновола, Симоненка, Козацькою та Соборною. Тут будуть розташовані житлові будинки, а також споруди соціального призначення. Передбачено будівництво школи, дитячого садка, стадіону. На закритій від автомобілів території, що охороняється, планується паркінг, медичний центр, а також можливість розміщення фітнес-центру, салонів краси, магазинів і кафе.

Особливу увагу приділили громадському простору: ландшафтний дизайн, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, велодоріжки, ігрові зони. Зовсім поруч є ліс і паркова зона.

З подробицями можна ознайомитися у відділі продажу або зателефонувавши на номер (044) 500-84-55.