житловий комплекс
Krona Park II

Страхування з урахуванням воєнних ризиків в подарунок до кожної придбаної квартири в Alliance Novobud

28.05.2024

Страхование с учетом военных рисков в подарок каждой приобретенной квартире в Alliance Novobud

У листопаді 2022 року Alliance Novobud, в партнерстві зі страховою компанією BBS Insurance, першим на ринку запропонував клієнтам страхування з урахуванням воєнних ризиків для квартир, які будуються. Клієнти схвально відреагували на ініціативу й за ці півтора року договори страхування уклали кілька десятків клієнтів девелопера.

Цієї весни Alliance Novobud, щоб забезпечити клієнтам ще більше впевненості в майбутньому, оголосив про можливість отримання у подарунок* оформлення договору страхування з урахуванням воєнних ризиків до кожної квартири, машиномісця або комерційного приміщення, які будуть придбані у житлових комплексах девелопера в Броварах та Києві. Спеціальна пропозиція діятиме до кінця червня 2024 року включно.

Договір передбачає страхування фінансового ризику, а саме: майнових інтересів покупця об'єкта нерухомості, пов’язаних з фінансовими збитками, які викликані невиконанням зобов’язань за договором  купівлі-продажу майнових прав щодо передачі у власність цих майнових прав за договором купівлі-продажу.

Страховим випадком є невиконання зобов’язань Забудовником (продавцем квартири), щодо передачі у власність страхувальника майнових прав за договором купівлі-продажу майнових прав, внаслідок:

  • націоналізації;
  • техногенної аварії;
  • воєнних ризиків, а саме повна загибель об'єкта нерухомості у разі застосування стрілецької зброї, гранат та/або в результаті вибуху артилерійських снарядів, мінометних мін, ракетних боєприпасів, авіабомб та боєголовок, керованих і балістичних ракет, крім ядерної, біологічної, та хімічної зброї;
  • пожежі, вибуху, аварії, стихійних лих.

Більше інформації на сайті девелопера та у відділах продажу Alliance Novobud:

Krona Park II, Madison Gardens, «Лавандовий» — м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23. Montreal House та Illinsky House — м. Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-91.

*Мається на увазі придбання за 1 грн.