житловий комплекс
Krona Park II

Зустрічайте прем’єру сезону — житлову програму «Є!Весілля» від Alliance Novobud

01.08.2023

Встречайте премьеру сезона – жилищную программу «Є!Весілля» от Alliance Novobud

До осіннього весільного сезону 2023 презентуємо нову житлову програму для молодят та їхніх батьків!

З 1 серпня і до кінця осені  принесіть свідоцтво про одруження та придбайте вашу першу спільну квартиру за ну дуже приємними умовами! 

Весільна колекція квартир в кращих житлових комплексах, що активно будуються в передмісті столиці — м. Бровари: Krona Park 2, Madison Gardens та «Лавандовий», за приємною ціною або за вигідними умовами на виплат:

  • Знижка до 15% за умови 100% оплати зараз (якщо ваша весільна банка аж така велика або якщо батьки вирішили зробити такий чудовий подарунок молодій родині!)
  • Програма розтермінування від забудовника без дорожчання на 18 місяців — дво- або трикімнатні квартири з першим внеском від 30% (якщо банка середня)
  • Програма розтермінування від забудовника до 5 років з першим внеском лише від 10% (маленька банка та велике бажання мати власне гніздечко!)
  • Кредит за державною програмою «єОселя» до 20 років під 7% річних у співпраці зі Sky Bank (об’єкти Alliance Novobud акредитовані банком за цією програмою).

Поспішайте, адже весільних банок б’ється багато, тож квартир залишається все менше! А обрати найкращий спосіб витратити гроші з весільної банки вам допоможуть експерти з нерухомості у відділі продажу за адресою: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23.