житловий комплекс
Krona Park II

Введено в експлуатацію будинок № 4 ЖК Krona Park II

18.01.2022

Введен в эксплуатацию дом № 4 ЖК Krona Park II

Шановні клієнти, раді повідомити, що Державною інспекцією архітектури та містобудування України видано сертифікат про прийняття в експлуатацію будинку №4 ЖК Krona Park II. Нашою командою виконано всі будівельні роботи та наразі  завершуються роботи із благоустрою прилеглої території. Вже найближчим часом менеджери зателефонують вам, щоб узгодити зручний час для  отримання ключів від нових квартир.
Нагадаємо, що житловий комплекс Krona Park II зводиться у центрі міста Бровари, поруч із парком і лісом та складається з 16 будинків із комерційною інфраструктурою та об’єктів соціального призначення. У комплексі є школа, дитячий садок, стадіон, медичний центр та багато іншого. Ми приділяємо особливу увагу ландшафтному дизайну та благоустрою проєкту, аби майбутні мешканці могли з повним комфортом та задоволенням проводити свій час поруч із домом.
Ми щиро вдячні вам за довіру та вибір одного з кращих житлових комплексів - Krona Park II від девелопера «Альянс-Новобуд»! Впевнені, що на наших резидентів чекає довге та щасливе майбутнє у нових квартирах. Бажаємо затишку, миру та безмежної любові на кожному кв. м вашої оселі!

Сертифікат готовності будинку №4А