житловий комплекс
Krona Park II

Введено в експлуатацію будинок № 1.1 (1А) ЖК Krona Park II

10.09.2021

Введено в эксплуатацию дом № 1.1 (1А) ЖК Krona Park II

Шановні інвестори, раді повідомити, що Державно архітектурно-будівельна інспекція видала сертифікат про введення в експлуатацію будинку № 1.1 (1А) ЖК Krona Park II. По даному об’єкту виконано всі будівельні роботи та наразі  завершуються роботи із благоустрою прилеглої території. Вже найближчим часом менеджери зателефонують вам, щоб узгодити зручний час для  отримання ключів від нових квартир.

Як ви вже добре знаєте, житловий комплекс Krona Park II будується в центрі міста Бровари, поруч із парком і лісом та складається із 16 житлових будівель з комерційною інфраструктурою та об’єктів соціального призначення. Тут є школа, дитячий садок, стадіон, медичний центр тощо. Ми приділяємо особливу увагу благоустрою території всього житлового комплексу, щоб майбутні мешканці змогли з повним комфортом та задоволенням проводити свій час поруч із домом.

Ми щиро вдячні нашим клієнтам за довіру та вибір одного з кращих житлових комплексів - Krona Park II! Впевнені, що на нових мешканців чекає довге та щасливе майбутнє у нових квартирах. Бажаємо затишку, миру та безмежної любові на кожному кв. м вашого житла!

 

Номер сертификату: IY123210820954.