житловий комплекс
Krona Park II

Стартували продажі в новому будинку ЖК «Квартал Алей»

12.07.2019

Стартовали продажи в новом доме ЖК «Квартал Аллей»

У червні стартували продажі в будинку 2.1 ЖК «Квартал Алей»! Дві 14-поверхові секції включають в себе 109 квартир. Покупцям доступні квартири з кількістю кімнат від 1 до 5, а також дворівневі квартири з власними терасами. Пропонується великий вибір планувань, площею від 47,23 до 149,31 кв. м. Розташування на перетині вулиць Чорновола та Симоненко дозволяє підібрати житло з різними видами – на ліс, внутрішній двір або місто. До продажу доступні комерційні приміщення на нижніх поверхах будівель, площею від 60,44 до 363,09 м кв.

На старті продажу ціна становить від 13 700 грн за м кв. Вигідні умови дозволяють придбати квартиру в розстрочку, терміном до 30 місяців з першим внеском від 30%.

Концепція житлового комплексу «місто в місті» передбачає наявність всіх необхідних об'єктів інфраструктури. Школа, дитячий садок, стадіон, паркінг, спортивний і медичний центри, магазини, салони, відділення банків, дитячі ігрові майданчики – все ретельно продумано для максимальної зручності і комфорту мешканців.

Каркасно-монолітна технологія будівництва гарантує будинкам високий ступінь безпеки, енергоефективності та надійності.

Оберіть квартиру